VERSLUI

Apsaugos signalizacijos sistemos

Išanalizavę kliento poreikius ir saugomų objektų svarbą, projektuojame bei įrengiame apsaugos signalizacijos sistemas, įspėjančias apie neleistiną asmenų patekimą į saugomas patalpas ar teritoriją. Ypač svarbiuose objektuose diegiame kompleksines modernias signalizacijos sistemas, kurios gali būti integruojamos su įeigos, vaizdo stebėjimo ir kitomis svarbiomis sistemomis.

Pastatų valdymo sistemos

Siūlome pastatų inžinerinių sistemų automatizuotus sprendimus, pritaikydami juos individualiems poreikiams. Į vieningą pastato sistemą integruojame automatikos, apsaugos, įeigos kontrolės, gaisro signalizacijos ir kitas sistemas. Projektuojame ir gaminame automatikos skydus.

Eismo valdymo sistemos

Automatiniam parkavimo valdymui ir apmokėjimui siūlome greitaeigius kelio užtvarus, automobilio numerio nuskaitymo ir apmokestinimo sistemas.

Įgarsinimo sistemos

Siūlome priešgaisrines evakuacines įgarsinimo sistemas, atitinkančias griežtus priešgaisrinius reikalavimus, taip pat garsines informacines sistemas prekybos centrams, visuomeniniams pastatams ir pramonės objektams.

Kabelių kanalų sistemos

Skiriame didelį dėmesį elektrotechninės infrastruktūros funkcionalumui, todėl savo klientams galime pasiūlyti kabelių kanalų sistemų projektavimo ir montavimo paslaugas.

Praėjimo kontrolės sistemos

Praėjimo kontrolės sistemos leidžia tiksliai identifikuoti asmenis, norinčius patekti į įmonės teritoriją, valdyti jų judėjimą ir kaupti duomenis sistemos duomenų bazėje.

Priešgaisrinės sistemos

Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemos leidžia anksti aptikti gaisrą bei jo šaltinio vietą ir suteikia galimybę laiku imtis tikslingų priemonių, taip išvengiant didesnės galimos žalos.

Telekomunikacijų sistemos

Pastato duomenų perdavimo ir komunikacijų infrastruktūros sukūrimui siūlome vieningą kabeliavimo sistemą, apimančią visų varinių ir optinių komponentų spektrą bei atitinkančią kabeliavimo ir duomenų perdavimo standartų reikalavimus. Pasirinkus vieno prekės ženklo įrangos komplektą, jam būtų taikomas 25 metų garantinis laikotarpis.

Vaizdo stebėjimo sistemos

Integruotos vaizdo stebėjimo ir apsaugos sistemos padeda efektyviau ir išmaniau saugoti įmonės turtą bei joje dirbančių asmenų saugumą. Jų naudojimas skatina darbo skaidrumą, suteikia galimybę sekti ir optimizuoti veiklos procesus, vertinti klientų srautus bei analizuoti jų elgseną.

Visos teisės saugomos