NAMAMS

Apsaugos signalizacijos sistemos

Išanalizavę kliento poreikius ir saugomų objektų svarbą, projektuojame bei įrengiame apsaugos signalizacijos sistemas, įspėjančias apie neleistiną asmenų patekimą į saugomas patalpas ar teritoriją. Ypač svarbiuose objektuose diegiame kompleksines modernias signalizacijos sistemas, kurios gali būti integruojamos su įeigos, vaizdo stebėjimo ir kitomis svarbiomis sistemomis.

Priešgaisrinės sistemos

Visus darbus atliekame kokybiškai, siekdami darbų ilgaamžiškumo ir ilgalaikio sistemų veikimo. Sekame visas technologines naujoves, kad klientams pasiūlytume inovatyvius ir modernius saugumo sprendimus, kurie geriau apsaugotų nuo gaisro pavojaus.

Vaizdo stebėjimo sistemos

Vaizdo stebėjimo sistemos padeda nuotoliniu būdu stebėti įvairaus dydžio teritorijas ar objektus. Mūsų specialistai padės Jums įvertinti vaizdo stebėjimo sistemos poreikį ir pateiks tinkamiausią sprendimą.

Elektros darbai

Įmonėje dirba atestuoti specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį elektros instaliacijos srityje. Atliekame vidaus ir lauko elektros instaliacijos darbus.

Žaibosauga

Parinksime racionalius sprendimus išorinei objekto apsaugai nuo žaibo ir antrinio jo poveikio bei padėsime juos įgyvendinti.

Visos teisės saugomos